Kurumsal SEO Danışmanlığı

Farika yazılım Farika yazılım

Profesyonel Seo Danışmanlığı

Öncelikle SEO’nun ne olduğunu öğrenelim. Seo Search engine optimization yani arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.Yani web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmaların bütünüdür.

İşinde başarılı bir SEO uzmanı ile çalışmalısınız. Uzmanlık alanı arama motoru optimizasyonu olmayan kişi veya kurumlarla kesinlikle çalışmamanızı öneririm. Çünkü sitenize kalıcı zararlar verebilecek çalışmaları yaptıklarında geri dönüşü çok zor olmakta.

Seo arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaların tamamını kapsar.Bu çalışmalar sitenizin bilgi,hizmet,satış ve pazarlama stratejileri ile belirlenen kitleye ulaşmasını sağlamaktadır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları popülerliğe doğal görünen yönetmler kullanılarak ulaştırma sanatıdır.Bu popülerlik sayesinde sitenizin Google ve diğer arama motorlarında sıralamada yükselmesinede yardımcı olacaktır.

Google, sitelerin polüperliğini ziyaretçi sayısının düzenli artışı ve sitelerin hakkında yapılan bilgilendirme ve link paylaşımlarına göre belirlemektedir.Bu paylaşımların artısı ve sayısı arttıkça o oranda sitenizinde popülerliği artacaktır.Bu gelişme sitenizin açılışından itibaren izlenerek gelişimi değerlendirilir ve arama sonuçlarına doğrudan yansır.

Seo işinde uzman ekibimizle çalışmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirisiniz.