Soru - Cevap

Müşteriler Tarafından Yöneltilen Sorular

Domain web sitenize internet ortamında verdiğiniz isimdir. Adres satırına yazıldığında sitenize ulaşılmasını sağlar (Örn. www.alanadi.com)

Web sayfanıza ait görseller ve sayfa tasarımlarınızın internet ortamında yüklü olduğu sunucu bilgisayarlardaki size ayrılan kısımdır.

Responsive tasarım (Mobil Uyumluluk) web sitenizin her türlü cihazda (Akıllı telefon, Tablet, PC, Mac vs.) sorunsuz çalışabilmesi ve rahatça kullanılabilmesini sağlamaya yarayan teknolojidir.

Eğer paket bir web sayfası satın almayı düşünüyorsanız maksimum teslim süresi 3 gündür. Fakat kişiye özel yapılan web sayfaları ve yazılımların yapım süresi projenin özellikleri ve büyüklüğü ile orantılı olarak değişiklik gösterebilir.

Öncelikle hizmet aldığınız kişiye veya firmaya dikkat etmelisiniz.İşinde uzman ve belli bir yeri olan veya güvenilir kişiler tercih edilmelidir. Çünkü web sayfasını bir kere yaptırırsınız ve tasarımı değiştirmediğiniz sürece yapan kişiye ihtiyacınız olacaktır. Bunun nedeni sunucu ve domaininizin web tasarımı yapan kişi üzerinde olmasıdır. Eğer tasarımcıya ulaşamazsanız sitenizi ve domainizi kaybedebilirsiniz.

Web sayfası paket ve özel yazılım olarak ikiye ayrılır. Paket yazılımların ücretleri önceden belirlenmiştir. Fakat kişiye özel yazılımlar projenin boyutu ve detayına göre fiyatlandırılır.