Sosyal Medya Danışmanlığı

Farika yazılım Farika yazılım

Sosyal Medya Danışmanlığı

İşletmeler sosyal medya üzerinden ürünlerini ve işletmelerini tanıtmak için gerekli çalışmaları amatör yönden yaparak hem fazla zaman harcıyor hemde gerekli yöntemleri bilmedikleri için hem zaman hemde maddi yönden beklentilerini karşılayamıyor.

Araştırmalara göre pazarlama sektörünün %93'ü markanın tanıtımı için sosyal medyayı (facebook,Twitter, İnstagram,Google vs.) kullanıyor.

Fakat sosyal medya üzerinde başarı yakalamının yolu profesyonel ve teknolojiyi yakından takip eden kişiler tarafından doğru grafiği doğru yöntemlerle potansiyel müşterilerimize ulaştırabilmekten geçiyor.

Bizler firmanız veya işletmenizi analiz edip nelere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek bir reklam planı çerçevesinde firmanızın sosyal medya sayfalarını oluşturup, gerekli düzenlemeleri yaparak müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Tabiki olay burada bitmiyor. Günlük olarak gerekli grafik çalışmalarını ve ürünlerinizi hazırlayarak günlük paylaşımlarla sayfanızın güncel kalmasını sağlıyor ve sponsorlu reklamlarla ürünlerinizi potansiyel müşterilerinizin göremesini sağlıyoruz.

Eğer bir sosyal medya danşmanına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçiniz.